Мінцифри: Штучний інтелект для роботи та бізнесу - курс «Основи АІ» перезапущено

Дата: 25.09.2023 13:32

Google перезапускає безоплатний онлайн-курс «Основи АІ». Відтепер у програмі ще більше практичної інформації. Вона стане в пригоді людям, які чули про штучний інтелект, але ще активно ним не користуються. Протягом травня-червня цього року курс переглянули 57 тисяч українців.

Оновлений курс містить 36 коротких практичних відео тривалістю в середньому до п’яти хвилин. Серед ключових тем:

• як використовувати штучний інтелект для роботи, бізнесу, повсякденного життя навіть без навичок програмування;
  • які ризики варто враховувати при роботі з АІ;
  • як будувати стратегії трансформації бізнесу з АІ та командою, що їх упроваджує.

Після перегляду «Основи АІ» слухачі можуть отримати сертифікат про завершення курсу від Projector Institute за підтримки Google. Його можна додати до свого CV чи поділитися в соцмережах.

Курс можна проходити у власному темпі, оскільки матеріали доступні для перегляду в будь-який час доби. Також на платформі є додаткові матеріали з основною інформацією з відео та завдання для самостійної роботи.

Реєстрація на курс вже відкрита за посиланням.

Google також пропонує інші ресурси для навчання, які будуть корисні для роботи й особистого життя. Ознайомитися з ними можна за посиланням в освітньому хабі Google Знання.

Курс Основи АІ створено Google за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національного проекту із розвитку підприємництва Дія.Бізнес і Projector Institute.