28 Квітня, 2023 р., 09:00
Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у дебатах, які відбулися за терміновою процедурою на пленарному засіданні другої частини сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. Під час засідання було заслухано доповідь та ухвалено проект резолюції на тему: «Ситуація з українськими цивільними особами, зокрема з дітьми, примусово переміщеними або переселеними до РФ або на українські території, що перебувають під фактичним контролем РФ».
27 Квітня, 2023 р., 20:55
На закарпатських автошляхах місцевого значення тривають роботи з відновлення покриття одразу на кількох напрямках. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
27 Квітня, 2023 р., 13:02
За національним проєктом «Wi-fi в укриттях» закарпатські школи отримають ще 240 роутерів. Допомога в регіон надійшла за сприяння Мінцифри та світового техгіганта Nokia.
27 Квітня, 2023 р., 11:33
Державна екологічна інспекція у Закарпатській області нагадує, що з 1 квітня розпочалась весняно - літня нерестова заборона вилову водних біоресурсів. З метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських водних об’єктах Закарпатської області забороняється здійснення промислового, любительського і спортивного рибальства. Також заборона діє на використання плавзасобів у місцях нересту; здійснення підводного полювання; проведення днопоглиблювальних, вибухових або інших робіт; добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту риби.
27 Квітня, 2023 р., 09:34
Бійці бригади одними з перших вийшли на законні рубежі України під час Слобожанського контрнаступу ЗСУ. А взимку-навесні цього року стали єдиним добровольчим формуванням, який бере участь у битві за Бахмут. Бригада у складі «Гвардії наступу» активно готується до майбутніх великих штурмів і запрошує у свої лави вмотивованих українців. Досвідчені військові поділяться усім, що добре вміють, зокрема й мистецтвом ведення аеророзвідки та коригування артилерійського вогню.
27 Квітня, 2023 р., 09:15
Рівно 37 років тому трапилася одна з найбільших в історії людства техногенних катастроф — аварія на Чорнобильській АЕС. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх постраждалих та згадуємо подвиг ліквідаторів, які віддали своє життя, рятуючи інших
26 Квітня, 2023 р., 10:49
Через скруту ситуацію у країні, війну, трату багатьма родинами роботи та годувальників, у споживачів виникають борги за спожиту електроенергію. Суми накопичуються, оплатити їх потрібно в будь-якому разі, але не всі можуть одразу розрахуватися. Це може призвести до судових претензій та додаткового зростання суми боргу, адже доведеться сплатити ще й судові видатки. Аби уникнути цього, ТОВ «Закарпаттяенергозбут» нагадує про один із способів розрахунку, який може допомогти вам вирішити проблему неможливості миттєвої оплати – це реструктуризація заборгованості.
26 Квітня, 2023 р., 10:49
26 Квітня, 2023 р., 09:02
26 квітня Україна відзначає чергову болісну дату в своїй історії – 37 роковини Чорнобильської трагедії.
26 Квітня, 2023 р., 08:25
У громадах триває робота в навчальних осередках, де планується реалізація соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» та забезпечення матеріально-технічної бази для підготовки населення до національного спротиву.