14 Жовтня, 2020 р., 12:22
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 14 жовтня:
14 Жовтня, 2020 р., 09:11
З метою підготовки тендерної документації на закупівлю навчального обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, математики, географії, STEM-лабораторії та недопущення дискримінації учасників, запрошуємо всіх бажаючих постачальників та виробників взяти участь в обговоренні технічних характеристик та параметрів зазначеного обладнання.
13 Жовтня, 2020 р., 13:49
Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом "Об'єднання світових культур" та Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проводять: - Всеукраїнський конкурс "Волонтерство: від усвідомлення до дії", до міжнародного дня волонтера;
13 Жовтня, 2020 р., 11:06
Про долі видатних чоловіків та жінок - діячів з ОУН та У1ІА, які кинули виклик двом тоталітарним режимам, розповідає виставка «Проти Голіафа», розгорнута 12 жовтня в атріумі Закарпатської ОДА.
13 Жовтня, 2020 р., 11:04
Перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба зустрівся з представниками ветеранської громади регіону (атовцями, чорнобильцями, афганцями, учасниками й інвалідами війни) та з керівниками обласних закладів охорони здоров’я.
13 Жовтня, 2020 р., 11:01
9 жовтня Уряд затвердив розроблений Мінрегіоном проєкт постанови щодо затвердження критеріїв доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення приміщень, що надаються дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць для організації їх роботи та проведення голосування.
13 Жовтня, 2020 р., 10:59
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 13 жовтня:
13 Жовтня, 2020 р., 10:57
Ускладнення погодних умов! Протягом 13-14 жовтня внаслідок проходження активного циклону з півдня в Закарпатській області очікується ускладнення погодних умов.
13 Жовтня, 2020 р., 09:06
Фахівцями Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підготовлено узагальнений лист "Щодо застосування переговорної процедури закупівлі".