12 Жовтня, 2020 р., 18:54
Сьогодні, 12 жовтня 2020 року, на плановій нараді голови Хустської районної державної адміністрації Віктора Сабадоша  з керівниками структурних підрозділів.  Обговорено ключові питання та скоординовано роботу відділів і управлінь на поточний тиждень:
12 Жовтня, 2020 р., 18:02
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 12 жовтня:
10 Жовтня, 2020 р., 17:03
    На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 9 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
09 Жовтня, 2020 р., 16:51
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 9 жовтня:
08 Жовтня, 2020 р., 20:00
  У медичних закладах України наявні понад 4 тисячі апаратів штучної вентиляції легенів, готових до надання медичної допомоги. З них наразі задіяні 372, тобто — менш ніж 10% від загальної кількості. Про це повідомила заступниця Міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова. «Наразі в Україні лікарні забезпечені апаратами ШВЛ. На сьогоднішній ранок у медичних закладах були задіяні близько 10% із загальної кількості відповідного обладнання. Усі інші апарати також готові до використання у разі потреби в них, враховуючи щоденний приріст госпіталізації та тривожну динаміку», — підкреслила Світлана Шаталова.
08 Жовтня, 2020 р., 19:58
У середу, 7 лютого, під головуванням заступниці голови Закарпатської ОДА Ольги Травіної відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.
08 Жовтня, 2020 р., 19:56
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 8 жовтня: