«Такого краєвиду, як у нас, немає більше в жодному обласному центрі України», – Анатолій Полосков

Дата: 12.09.2021 16:04

Фото без описуПісля встановлення флагштока з Державним прапором на площі Богдана Хмельницького в Ужгороді ця локація стала однією з найпопулярніших в обласному центрі Закарпаття. На цьому наголошує голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

Саме тут у День Прапора та з нагоди 30-річчя незалежності України замайорів головний стяг регіону, а до Дня Ужгорода відкрили сучасний скейт-майданчик.

«Це дуже вдалий приклад того, як ідеї Президента України Володимира Зеленського втілюються в життя його регіональною командою разом з депутатами Закарпатської обласної ради та Ужгородської міської ради», – зауважив Анатолій Полосков та привітав усіх з новою родзинкою столиці краю.

Очільник Закарпаття переконаний, що такого краєвиду, як у нас, немає більше в жодному обласному центрі України.

Нагадаємо, проєкт зі встановлення флагштока з прапором України в Ужгороді реалізовано завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво».