24 Вересня, 2020 р., 11:01
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 24 вересня:
23 Вересня, 2020 р., 23:08
З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.
23 Вересня, 2020 р., 11:45
У суботу, 26 вересня, у м.Ужгород (площа Театральна) відбудеться Всеукраїнський патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів-захисників України “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ”.
23 Вересня, 2020 р., 11:42
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 23 вересня:
23 Вересня, 2020 р., 11:41
Щорічно, 27 вересня  відзначають Всесвітній день туризму, а з 1998 року - і День туризму в Україні.  Метою є популяризація туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти та розвитку зв’язків між народами різних країн. Дні туризму проводитимуться і на Закарпатті, у рамках яких відбудуться наступні заходи:
22 Вересня, 2020 р., 18:13
Про підписання тристороннього меморандуму щодо продажу необробленої деревини розповів заступник голови Закарпатської ОДА Віталій Цвігун: «Закарпатська область уже зараз є одним із лідерів продажу необробленої деревини через «ProZorro. Продажі». На нашу область припадає майже 10% усіх продажів. Кожен п'ятий лот у цій системі наш. Сьогодні у Києві голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, керівник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Коцур та директор державного підприємства  «ProZorro. Продажі» Олексій Соболев підписали меморандум про співпрацю. Завдання останнього – збільшити кількість та ціну продажів, зробити процес купівлі-продажу ще більш прозорим і повністю відійти від прямих договорів, щоб все відбувалося через електронну торгівельну систему. Серед основних цілей цього пілотного проєкту є також можливість фільтрації споживачів сировини».
22 Вересня, 2020 р., 18:09
22 вересня 2001 року, в день 60-тої річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, в країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента № 1020/2001 від 30.10.2001. День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.
22 Вересня, 2020 р., 11:15
Робочий тиждень у Хустській РДА розпочато нарадою голови державної адміністрації Віктора Сабадоша з керівниками структурних підрозділів. В ході обговорення охопили назрілі проблемні питання.