У селах на Берегівщині уклали нове дорожнє покриття

Дата: 28.11.2021 11:30

На різних ділянках маршруту міжнародного значення М-26 Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково» для створення комфортних і безпечних умов пересування виконують капітальний ремонт. На цьому наголосив в. о. голови Закарпатської ОДА Петро Добромільський.

«На Берегівщині у селах Тисобикень та Пийтерфолво уже повністю завершили влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону», — зауважив в.о. голови облдержадміністрації.

Підрядна організація також працювала тут над встановленням дренажних водовідвідних лотків та облаштуванням бордюрів.

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, наступного року в цих населених пунктах нанесуть розмітку, забезпечать якісне освітлення та облаштують тротуари.

«Завдяки реалізації програми Президента України Володимира Зеленського ”Велике будівництво“ активно працюємо над відновленням автошляхів нашого краю», — підкреслив Петро Добромільський.