Шановні працівники та ветерани лісової галузі Хустського району!

Дата: 19.09.2021 09:59

Фото без описуТрадиційно в третю неділю вересня Ви відзначаєте своє професійне свято – День працівника лісу.

Вітаю всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс. Представники лісової  галузі- люди віддані своїй справі, сумлінно виконують професійний обов’язок, висококваліфіковані та відповідальні фахівці. Зайве нагадувати, яке значення відіграє лісове господарство для економіки держави і для навколишнього середовища. Тільки завдяки невтомній і самовідданій роботі відданих своїй справі лісівників вдається зберігати і відтворювати лісові багатства.

Хочу побажати Вам – невичерпної енергії, трудових успіхів та процвітання лісової галузі. Нехай Ваша праця збагачується новим досвідом, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних краян. Мудрості Вам і натхнення, злагоди і достатку, а також успіхів у реалізації всіх задумів.

Здоров’я, щастя, добра і благополуччя вам та вашим родинам!Зі святом!

голова райдержадміністрації Віктор Сабадош