29 Вересня, 2021 р., 15:16
Понад 6 тисяч закарпатців із цукровим діабетом щодня потребують інсулін. З 1 жовтня дещо зміняться умови, за якими хворий зможе безкоштовно отримати ліки. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.
29 Вересня, 2021 р., 14:14
Сьогодні 80-ті роковини трагедії масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві.
29 Вересня, 2021 р., 11:55
У 80-ті роковини початку масових розстрілів у Бабиному Яру в Києві Президент України Володимир Зеленський поклав квіти до пам’ятника громадянам, страченим нацистами у Бабиному Яру, та встановив лампадку до підніжжя пам’ятного знака «Менора».
29 Вересня, 2021 р., 09:57
29–30 вересня виповниться 80 років, відколи у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення – майже 34 тисячі київських євреїв. У 2021 році, у 80-ті роковини трагедії, ми вшануємо пам’ять десятків тисяч розстріляних.
28 Вересня, 2021 р., 20:25
Як повідомляє голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, в області продовжують втілювати програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
28 Вересня, 2021 р., 19:27
Про особливості процедури публічних закупівель йшлося в облдержадміністрації на навчальному семінарі «Публічні закупівлі. Практичні поради замовникам».
28 Вересня, 2021 р., 17:42
В Ужгородській ЗОШ № 19 стартували роботи з реконструкції. Тут зводять новий триповерховий навчальний блок для початкових класів.
28 Вересня, 2021 р., 16:19
Президент України Володимир Зеленський провів відеоконференцію з головною операційною директоркою компанії Facebook Шеріл Сендберг та віце-президентом Facebook Ніком Клеггом.
28 Вересня, 2021 р., 15:08
– Міф про те, що мРНК-вакцини змінюють генетичний код людини.