26 Грудня, 2023 р., 18:45
100 FPV дронів-камікадзе передали нашим воїнам для знищення живої сили противника та його техніки в районі бойових зіткнень. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова ОВА Віктор Микита.
24 Грудня, 2023 р., 16:36
Умежах транскордонної програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027 на Закарпатті втілюватимуть 4 проєкти за напрямком «Охорона здоров’я».
24 Грудня, 2023 р., 14:28
Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита привітав з прийдешнім Різдвом воїнів легендарного підрозділу аеророзвідки «Птахи Мадяра». Зараз захисники під командуванням нашого земляка Роберта Бровді виконують бойові завдання на напрямку зосередження сил противника.
23 Грудня, 2023 р., 11:27
Міжконфесійна духовна рада Закарпаття закликає вірян до спільної молитви за Україну та єднання в час тривалої війни проти російського агресора.
22 Грудня, 2023 р., 20:45
Сьогодні відбувся круглий стіл щодо соціальної підтримки сімей осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, який організувала профільна Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України.
22 Грудня, 2023 р., 20:45
22 Грудня, 2023 р., 18:52
Розвиток ефективної системи психосоціальної допомоги в Закарпатській області став одним із ключових напрямків роботи Координаційного центру підтримки цивільного населення при ОВА у 2023 році.
22 Грудня, 2023 р., 18:52

21 Грудня, 2023 р., 14:22
Відповідно до Порядку надання фінансової підтримки з обласного бюджету громадським об’єднанням та благодійним організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість (додаток 4 до Регіональної програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2022 – 2024 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 02.12.2021 № 464) департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації – обласної військової адміністрації оголошує про початок формування конкурсної комісії з відбору громадських об’єднань для надання фінансової підтримки з бюджету Закарпатської області у 2024 році.

21 Грудня, 2023 р., 14:22