Громади Закарпаття отримали зарядні станції від Програми розвитку ООН

Дата: 23.03.2023 15:23

Фото без опису140 павербанків у регіон надійшли від ПРООН за підтримки Уряду Японії в межах проєкту «Сприяння безпеці громадян України у відповідь на кризу, спричинену війною». Загальна вартість наданої допомоги – понад 4 мільйони гривень.

Портативні джерела живлення керівникам усіх громад Закарпаття, підрозділам обласної військової адміністрації сьогодні передали заступник голови ОВА Олександр Пацкан і регіональна координаторка Програми розвитку ООН Есма Умерова.

«Потужні станції дозволять заряджати гаджети, щоб продовжувати працювати й надавати допомогу мешканцям області навіть за умов відключення електроенергії, що вкрай важливо в умовах війни, – зазначив Олександр Пацкан. – Вдячні партнерам за незмінну підтримку. Цінуємо нашу співпрацю та посилюємо її за різними напрямками».