На вихідних у Хусті вже традиційно пройшов Khust HalfMarathon - 2023

Дата: 05.06.2023 09:03

Фото без описуСотні людей з різних регіонів країни в недільний ранок вийшли на старт разом зі своїми сім’ями та дітьми, щоб підтримати воїнів та маленького хлопчика Йосипа, який потребує реабілітації. Приємно відзначити, що кількість охочих долучитися до забігу щороку зростає. А цього разу учасників рекордно багато. І всі вони бігли назустріч перемозі.

Підтримати краян та наші військові формування долучилися заступники голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький та Василь Іванчо, які подолали дистанцію у 21 км.

Забіг, присвячений підтримці Збройних сил України та допомозі в реабілітації дитини, проходив за сприяння Закарпатської ОВА. Усі благодійні кошти, а також отримані в межах заходу реєстраційні внески перерахують на потреби наших військових для закупівлі необхідного матеріально-технічного забезпечення та медичні потреби реабілітації.

Дякуємо нашим захисникам за мирне небо. Все завдяки Вам та Вашому героїзму. Разом ми непереможні 🇺🇦