24 Травня, 2022 р., 22:32
Сьогодні начальник управління регіонального розвитку департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА Юлія Плиска з представниками Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») провели інформаційну онлайн-сесію з територіальними громадами області, які пройшли перший етап відбору.
24 Травня, 2022 р., 22:30
Сьогодні в обласній військовій адміністрації за круглим столом обговорили низку питань щодо розвитку виноградарства, виноробства та виробництва фруктових дистилятів на Закарпатті.
24 Травня, 2022 р., 16:33
Сьогодні перший заступник очільника Закарпаття Мирослав Білецький, працівники департаменту екології та природних ресурсів ОВА взяли участь в онлайн-нараді з Міністром захисту довкілля і природних ресурсів Русланом Стрільцем.
24 Травня, 2022 р., 16:32
Бійці 128-ї ОГШБр, котрі сьогодні на передовій із ворогом, використовують спеціальні засоби аеророзвідки. Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.
24 Травня, 2022 р., 09:03
24 травня в Україні відзначають День слов’янської писемності й культури. Це свято приурочене вшануванню пам'яті про рівноапостольних Кирила та Мефодія - просвітителів та провідників християнства, які, створивши «кирилицю», заклали фундамент для усіх слов’янських мов.
24 Травня, 2022 р., 09:00
В Ужгороді відкрили виставку «На хвилі креативного опору».
23 Травня, 2022 р., 16:03
Днями офіційно запустив свою роботу Закарпатський IT-кластер. Заявки на вступ подали вже близько 100 компаній та 300 ФОПів, інформує заступник очільника області Олександр Пацкан.
23 Травня, 2022 р., 16:02
Шановні морські піхотинці!
23 Травня, 2022 р., 15:57
Сьогодні в Закарпатській ОВА провели спецпогашення марки «Русскій воєнний корабль… Всьо!».