31 Травня, 2020 р., 13:35
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 31 травня:
31 Травня, 2020 р., 12:35
Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА-тести) на COVID-19 Імуно-ферментний аналіз — це вид аналізу, за допомогою якого виявляється комплекс «антиген — антитіло», який виробляється коли організм уражений вірусом. Цей комплекс утворюється завдяки імунологічній реакції антигену з відповідним антитілом.
31 Травня, 2020 р., 12:28
В Україні продовжуються тестування методом імуноферментного аналізу (ІФА) на антитіла до COVID-19. За минулу добу проведено 1180 ІФА-тестувань, всього - 9357.
29 Травня, 2020 р., 15:38
Станом на сьогодні, на Хустщині підтверджено 7 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією. З цього приводу, проведено позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС, на якому вирішено: - залишити режим посиленого карантину у с. Липча за винятком функціонування блокпосту, котрий буде знято; - не впроваджувати на території району послаблення карантину, у зв'язку зі зростанням кількості нових хворих на COVID-19 ПРОТОКОЛ