На Закарпатті відкрили меморіал «Дзвін перемоги»

Дата: 08.05.2021 15:45

Фото без описуЗнагоди Дня пам’яті та примирення сьогодні на Пагорбі Слави в Ужгороді відкрили Дзвін перемоги.

Його встановили у межах проєкту меморіальних символів, який ініціював Президент Володимир Зеленський.

«Це один із чотирьох дзвонів всеукраїнського меморіалу. На Закарпатті – Дзвін перемоги, адже саме тут завершилося визволення нашої країни від ворожих окупантів. Він стане важливим елементом патріотизму, нашого прагнення до перемоги і безмежної поваги до захисників», – зауважив Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА.

За його словами, концепт меморіалу включає конструкцію з металу у вигляді піварки та дзвін із карбуванням «Слава Україні – Героям слава».

«Збереження пам’яті про події та захисників – наш громадянський і професійний обов’язок», – додав очільник Закарпаття.