В Ужгороді відзначили День пам’яті та примирення і 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2021 14:15

Фото без опису  Сьогодні в Ужгороді відзначили День пам’яті та примирення і 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков разом із заступниками, головою обласної ради Олексієм Петровим, місцевою владою, правоохоронцями та військовими поклали квіти до пам'ятників «Україна – визволителям» та «Добровольцям Закарпаття - учасникам Другої світової війни».

«Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та інших жертв тієї війни.

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій мають нагадувати про страшну катастрофу і бути застереженням, що не можна розв’язувати будь-які міжнародні проблеми збройним шляхом, агресією, анексією; спільна пам’ять та засвоєння уроків війни – це те, до чого ми маємо прагнути», - відмітив Анатолій Полосков.

У зв’язку із запровадженим карантином з метою недопущення поширення COVID-19 заходи відбулися в обмеженому форматі.