В районі відзначили День пам’яті та примирення і 76-ту річницю перемоги над нацизмом у другій Світовій війні

Дата: 08.05.2021 12:56

Фото без опису       Сьогодні, 8 травня,  голова Хустської райдержадміністрації Віктор Сабадош  спільно із заступником голови Хустської районної ради Михайлом Станком, правоохоронцями, військовими, громадськістю взяли участь у вшануванні Дня пам’яті та примирення та 76-ї річниці перемоги над нацизмом у другій Світовій війні. Посадовці  поклали квіти до Монументу Слави у місті Хуст.

«День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у другій світовій війні несе в собі, як радість перемоги, так і біль втрати за тими хто не дожив до неї. Ми завжди пам’ятатимемо якою великою ціною ми отримали мир на нашій землі», - зазначив Віктор Сабадош.

В знак глибокої шани присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.

Захід відбувся з урахуванням всіх карантинних обмежень.