На двох мостах у с. Павлово встановлюють бар'єрне та перильне огородження

Дата: 28.09.2021 20:25

Фото без описуЯк повідомляє голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, в області продовжують втілювати програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

На автошляху Т-07-12 Перечин – Свалява у селі Павлово триває ремонт двох мостів.

У Службі автомобільних доріг у Закарпатській області зазначають, що зараз підрядна організація працює над встановленням бар'єрного та перильного огородження.

За словами Анатолія Полоскова, такі елементи дорожньої інфраструктури надзвичайно важливі. Завдяки цим конструкціям водії та пішоходи захищені при виникненні аварійної ситуації. Огородження дозволить автомобілю не з'їхати з проїзної частини мосту.

«Ми працюємо над створенням не тільки комфортних, а й безпечних умов пересування новими автошляхами регіону», — наголосив очільник області.