Ще одна сучасна амбулаторія відтепер функціонує на Тячівщині

Дата: 29.12.2021 13:02

Разом із громадою, представниками виконавчої влади району та депутатським корпусом голова Закарпатської ОДА Віктор Микита на Тячівщині відкрив ще один модернізований заклад охорони здоров’я первинної ланки.

Так, завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського та державній програмі «Доступна медицина» нова амбулаторія тепер обслуговуватиме жителів села Теребля.

«Будівництво осередку розпочали минулого року, а вчора ми отримали декларацію про готовність до експлуатації об'єкта. Загалом на проєкт виділено понад 5 млн грн субвенції з державного бюджету, ще частину коштів було дофінансовано з місцевого бюджету», – зауважив Віктор Микита.

За його словами, у закладі працюватимуть двоє фахівців, що зможуть надавати допомогу пацієнтам якісно і швидко на новітньому обладнанні.

«Окрім цього, для медиків амбулаторії придбали службовий автомобіль, завдяки чому вони за потреби виїжджатимуть до хворих додому.

Тепер якісні медичні послуги будуть доступні для жителів Тереблі та усіх, хто укладе декларацію із сімейними лікарями», – підкреслив очільник краю.

Керівництво області працюватиме й надалі над розвитком системи охорони здоров’я у сільській місцевості Закарпаття.

«Вітаю жителів та медиків громади з відкриттям амбулаторії! Дякуємо Главі держави та Уряду за увагу до нашого регіону!» – додав Віктор Микита.

У заході також взяли участь народний депутат Михайло Лаба, голова райдержадміністрації Тімур Аверін та місцеві жителі.