Робота з сім’ями триває…

Дата: 08.06.2021 11:02

Фото без описуЗахист прав дітей - є одним із основних завдань  роботи служб у справах дітей.    Процес створення ССД у територіальних громадах Хустського району триває, здійснюється робота по передачі особових справ до служб у справах дітей, які вже функціонують.

У п’ятницю, 4 червня, службою у справах дітей Хустської райдержадміністрації було здійснено рейд “Побут” у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, де батьки не виконують  належним чином свої обов’язки, зловживають спиртними напоями, а відтак-страждають діти.

Забезпечення в межах своєї компетенції прав, свобод і законних інтересів дітей та з метою  дотримання прав дитини, фахівцями служби обстежуються умови проживання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку/піклування та дітей, які виховуються у прийомних родинах і будинках сімейного типу.