ДБСТ родини Кіш, що на Хустщині, святкував свою 10-ту річницю

Дата: 06.12.2021 16:38

Фото без опису

Усе починається з дитинства. Саме в цей період ми формуємось як особистості, вчимося відповідальності, пізнаємо світ, збагачуємось морально й духовно. Будучи дорослими, не раз повертаємось в цю пору, коли зустрічаємось з поразками. Бо тоді все здавалось не значущим, адже є мамина підтримка та батьківський захист. Але, на жаль, так пощастило далеко не всім!

Невимовно болить, коли мова заходить про дітей-сиріт. Їм не відомо, як мама співає колискову, чи що таке домашній затишок. Добре, що в світі є людяність і небайдужість. Тому часто альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я.

Саме таку родину, 3 грудня, відвідала начальник служби у справах дітей Хустської РДА Любов Вайнраух. ДБСТ родини Кіш, що у смт. Вишково на Хустщині, святкував свою 10-ту річницю, тож і привід був вагомий.

На разі, в будинку проживає дев’ять дітей, яким прививають християнські цінності, про яких дбають і дають належну освіту та виховання, розвивають вроджені здібності. Приємно бачити, як дитина розкривається, коли оточена любов’ю та турботою.

Бажаємо родині Кіш міцного здоров’я та великої радості. Нехай у кожного з вас буде світла, щаслива доля!