21 Грудня, 2020 р., 13:18
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 21 грудня:
21 Грудня, 2020 р., 13:17
    Жири треба споживати усвідомлено, розуміючи, які шкодять, а які приносять користь.Некорисними є насичені жири (незбиране коров’яче молоко, жир на м’ясі та птиці, сало, вершкове масло, твердий сир тощо) та трансжири (містяться переважно у випічці, смажених стравах, як-то картопля фрі, маргарині тощо). Ці жири можуть підвищити рівень холестерину в крові та сприяти розвитку серцево-судинних захворювань і діабету. Тому насичені жири бажано вживати в невеликих кількостях, а трансжири – максимально виключити з раціону.
18 Грудня, 2020 р., 13:58
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 18 грудня:
18 Грудня, 2020 р., 09:42
    УВАГА! Громадська організація «Центр громадського моніторингу та досліджень» в грудні 2020 року в рамках проекту «Школа Уповноважених осіб, як спосіб підвищення професійності закупівель у західній Україні» запускає навчальну програму для представників органів державної влади та місцевого самоврядування, які нещодавно стали або мають намір стати у майбутньому уповноваженими особами і займатись закупівлями професійно.
18 Грудня, 2020 р., 09:40
Колекція Закарпатського краєзнавчого музею поповнилася рідкісним експонатом. Мова йде про Тарагот – старовинний духовий інструмент, унікальність якого полягає у тому, що виготовлявся він на теренах Угорщини, до складу якої в ті часи належало і Закарпаття. Інструмент є надзвичайно рідкісним, має специфічне звучання. Експонат був наданий музею родиною Панових в рамках реалізації приватної ініціативи по відродженню Замкової Гори в Ужгороді.
17 Грудня, 2020 р., 14:56
    Президент України Володимир Зеленський створює координаційну раду, метою якої є напрацювання законодавчих змін щодо комплексного вирішення проблем мікробізнесу. Про це заявив керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак.
17 Грудня, 2020 р., 09:58
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 17 грудня:
17 Грудня, 2020 р., 09:55
    Уряд продовжує створювати нормативну базу для завершення децентралізації. Затверджені документи, завдяки яким в  Україні розпочався процес утворення та реорганізації районних державних адміністрацій. Відповідне розпорядження було прийнято Кабінетом Міністрів України 16 грудня.
16 Грудня, 2020 р., 09:34
  Реєструйся та приєднуйся до Всеукраїнського онлайн-форуму «COVID-19 нас не зупинить».