07 Грудня, 2020 р., 10:09
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 7 грудня:
04 Грудня, 2020 р., 16:00
    Президент України Володимир Зеленський вітає ухвалення Верховною Радою законодавчих ініціатив, поданих ним з метою підтримки людей і бізнесу у період дії карантинних заходів для запобігання поширення в Україні COVID-19.
04 Грудня, 2020 р., 15:59
Consultant’s digest – це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе Вашій компанії у виході на іноземні ринки від учасників інноваційної освітньої програми Train the Trainers для консультантів державного та приватного секторів у сфері експортної діяльності. Наразі, навчання проходять 55 учасників (10 команд) з 13 регіонів України! В рамках кожного модулю впродовж одного місяці учасники працюватимуть на базі реальних компаній, що дозволить понад 60 компаніям отримати безкоштовні консультації, а учасникам отримати навички в різних галузях.
04 Грудня, 2020 р., 09:38
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 4 грудня:
04 Грудня, 2020 р., 09:36
  З метою поліпшення соціального захисту осіб з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність, Верховною Радою України 2 грудня 2020 року прийнято Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність”.
04 Грудня, 2020 р., 09:35
Головне управління ДПС у Закарпатській області повідомляє, що Законом України від 30 березня 2020 року № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», який набрав чинності 02 квітня 2020 року, внесено зміни, зокрема, до п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) щодо збільшення граничних обсягів доходу, які надають право суб’єктам господарювання застосовувати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності річного обсягу доходу, зокрема: ІІІ група – з 5 млн. грн. до 7 млн. гривень. Отже, юридичні особи – платники єдиного податку третьої групи, які:
03 Грудня, 2020 р., 16:13
  Одинадцята програма грантового сезону 2021 року "Культура. Туризм. Регіони" чекає на ідеї щодо посилення культурно-туристичної привабливості регіонів шляхом стимулювання місцевого культурного розвитку громад та генерування конкурентоспроможних культурних продуктів.
03 Грудня, 2020 р., 16:09
Третього грудня, разом зі світовою спільнотою ми відзначаємо Міжнародний день людей з інвалідністю. Люди з інвалідністю не називають себе інвалідами, в цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин, до них ставляться як до людей з особливими потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.
03 Грудня, 2020 р., 15:11
  Скільки овочів ти з’їдаєш на день? Наскільки вони різноманітні? Багаторічні дослідження серед мільйонів людей з різних континентів показали: якщо ми їмо натуральні рослинні продукти, це допомагає нам бути більш стійким до хвороб, а ще покращує якість та тривалість життя.