У межах ремонту дороги на Рахівщині зводять одразу кілька підпірних стінок, – Іштван Петрушка

Дата: 06.10.2021 15:42

Фото без описуНа автошляху національного значення Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів активно працюють над відновленням дорожньої інфраструктури.

Як повідомляє заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іштван Петрушка, зараз кілька команд фахівців виконують роботи з укріплення маршруту.

Для убезпечення шляху від зсувів ґрунтів, обвалів і розмиття на Рахівщині будують підпірні стінки.

За словами заступника очільника краю, зводять верхні й нижні укріплювальні конструкції переважно з габіонів та бетону. Роботи над такими стінками тривають в урочищі Кузій, селах Кваси, Костилівка, Білин, між населеними пунктами Луг і Хмелів.

«Завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського "Велике будівництво" забезпечуємо безпечний та комфортний проїзд різними автошляхами краю у всі куточки мальовничого Закарпаття», – наголосив Іштван Петрушка.