В Хусті вшанували памʼять Героїв Небесної Сотні.

Дата: 20.02.2023 12:54

Фото без описуСьогодні вся країна вшановує памʼять Героїв Небесної Сотні.

Це жалобний день, але він не про смерть, а про героїчний спротив диктатурі, самопожертву, готовність українського суспільства захищати державну незалежність та цінності України.

Голова Хустської РВА Віктор Сабадош, разом із головою Хустської районної ради Назарієм Павлієм, представниками молоді й громадськості краю, хвилиною мовчання вшанували пам’ять Воїнів Світла, які 9 років тому віддали свої життя, виборюючи наше право на європейське майбутнє. Завдяки цим мужнім патріотам, ми стали тими, кого поважає увесь світ. Тими, хто ніколи не здається на шляху до своєї мети. Ми стали справді вільними. Проте, ніколи не забуваймо, якою ціною.

Молимо Господа про мудрість та сили для продовження боротьби. Просимо захисту для наших воїнів та миру для України🙏

Герої не вмирають!

Вічна пам'ять та низький уклін усім полеглим!

Честь і шана живим!

Нехай прийдешня весна обов’язково буде переможною🇺🇦Фото без описуФото без описуФото без опису