Безробітним Хустщини презентували роботодавця - Товариство з обмеженою відповідальністю «Джентерм Україна»

Дата: 26.04.2021 13:21

Результатом ефективної форми співпраці з роботодавцями фахівців Хустської міськрайонної філії Закарпатського ОЦЗ щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є зустрічі з роботодавцями та проведення міні-ярмарки вакансій.

Фото без опису 22 квітня 2021 року, головною персоною такого заходу, що проводився для шукачів роботи та безробітних, стала менеджер з підбору персоналу товариства з обмеженою відповідальністю «Джентерм Україна» пані Оксана.

У зв’язку з розширенням виробництва, товариство, основні напрями діяльності якого – виготовлення електричного й електронного устаткування для автотранспортних засобів, запрошує на постійну роботу та навчає бажаючих працювати на робочих місцях «оператор швацького устаткування», «монтер кабельного виробництва», «фахівець зі стандартизації сертифікації та якості». Крім того має вакансії «інженер-технолог», «керівник проектів та програм».

Підприємство гарантує:

офіційне працевлаштування + щорічна відпустка;

стабільний високий заробіток;

своєчасну виплату заробітної плати;

повний соціальний пакет;

транспортування до роботи за рахунок товариства.

Якісна сировина, сучасне обладнання, професіоналізм спеціалістів - гарантія високої якості їхньої продукції. Товариство «Джентерм Україна» постійно вдосконалює продукцію та робить свій внесок у розвиток майбутнього України.

За участі 22 шукачів роботи міні-ярмарка пройшла дуже цікаво та інформативно. Присутні отримали вичерпні відповіді на питання, що сприятиме їхньому подальшому працевлаштуванню.