Зустріч з внутрішньо переміщеними особами у Горінчівській ОТГ

Дата: 06.04.2022 16:59

Днями, з метою ознайомлення із сучасним комплексом соціальних послуг та покращення доступності інформації, що надає служба зайнятості, фахівці Хустської міськрайонної філії Закарпатського ОЦЗ зайнятості разом з заступником голови Горінчовської територіальної громади Хустського району Михайлом Біляком провели виїзний захід для внутрішньо переміщених осіб внаслідок бойових дій до Нижньобистрівської гімназії.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Мар’яна Боїшко розповіла присутнім про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, електронні сервіси ДСЗ. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мирослава Стрижак ознайомила з актуальними вакансіями та роботодавцями, які здійснюють діяльність у цьому регіоні.

Крім того, переселенцям роз'яснили деталі організаційних питань щодо отримання довідки внутрішньо переміщеної особи, видів державних та інших грошових допомог, процедури їх одержання тощо.

Кожен охочий мав можливість індивідуально проконсультуватися відповідно до своїх нагальних потреб.