03 Березня, 2021 р., 15:15
         Капітальний ремонт і реконструкції у восьми лікарнях Закарпаття мають завершитися до кінця березня.
02 Березня, 2021 р., 14:52
02 Березня, 2021 р., 14:49
  Вчора, 1 березня, під керівництвом голови Хустської райдержадміністрації  Віктора Сабадоша проведено щотижневу робочу нараду із керівниками структурних підрозділів РДА. Участь у засіданні також прийняли  голова Хустської районної ради Назарій Павлій, заступники голови РДА Юрій Іванчо та Степан Бобик, керівник апарату райдержадміністрації Віталіна Петровська.
01 Березня, 2021 р., 14:10
   За словами першого заступника голови ОДА Мирослава Білецького, цього року розвантажать найпопулярніший перехід на українсько-угорському кордоні у місті «Чоп».
01 Березня, 2021 р., 11:42
   Сьогодні о 15:00 у пресцентрі Закарпатської ОДА відбудеться брифінг стосовно вакцинації проти COVID-19, поточної ситуації щодо боротьби із поширенням коронавірусної інфекції в області та про роботу оперативних груп реагування та контролю за дотриманням карантинних вимог на місцях.