27 Січня, 2021 р., 10:06
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 27 cічня:
27 Січня, 2021 р., 10:03
    Не допустити безпідставної ліквідації жодного районного закладу культури. Кожен з них –  бібліотеки, мистецькі школи, музеї, заклади кіномережі та клубні заклади, мають бути передані у власність громад, на території яких вони розташовані. Далі громада може вирішувати подальшу долю таких закладів, долучивши Міністерство культури та інформаційної політики (МКІП), як того вимагає законодавство.
27 Січня, 2021 р., 09:57
    Дорогі громадяни! Сьогодні ми вийшли з локдауну, у нашій країні завершився посилений карантин. Я хочу, по-перше, привітати всіх нас, а по-друге, подякувати кожному.
25 Січня, 2021 р., 09:41
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 25 cічня:
22 Січня, 2021 р., 15:46
22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.
21 Січня, 2021 р., 13:52
Ідея соборності завжди була наріжною й актуальною для українців. Від другої половини ХІХ століття українська політична єдність стала одним із провідних мотивів декларацій та діяльності національного руху по обидва боки від Збруча. Соборність передбачає не лише пам’ять про минуле, а й потребує згуртованої спільної праці та взаємодії в сучасній Україні, коли ми, з різних регіонів, спілкуємося, разом працюємо, створюємо знакове і важливе.
21 Січня, 2021 р., 10:59
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 21 cічня:
21 Січня, 2021 р., 10:57
    Президент України Володимир Зеленський наполягає на обов’язковій соціальній справедливості, особливо коли йдеться про питання тарифів для населення. Адже очевидно, що в державі не може бути тарифної дискримінації, і тому всі верстви населення мають отримати зрозуміле тарифне ціноутворення.