15 Травня, 2020 р., 12:49
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 10.00 15 травня:
14 Травня, 2020 р., 10:40
Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 10.00 14 травня:
14 Травня, 2020 р., 09:52
Перший етап послаблення карантину почався досить активно. Громадські місця наповнилися людьми, багато хто на радощах почав нехтувати правилами особистої безпеки та гігієни.
13 Травня, 2020 р., 21:25
4 травня 2020 року Урядом прийнято рішення стосовно пом'ягшення карантину, яке вступило в дію з 11 травня цього року. У зв'язку з цим, слідом за Закарпатською обласною державною адміністрацією, сьогодні, було проведено позапланове засідання районної комісії ТЕБ та НС, на якому визначено алгоритм дій та введення пом'якшувальних заходів (протокол буде додано згодом).
13 Травня, 2020 р., 19:03
Послаблення карантину призвело не тільки до того, що в парки, сквери вийшло  люди, а й до неймовірних заторів на дорогах. Це означає, що люди частіше контактують з поверхнями транспортних засобів. Як правильно дезінфікувати автомобіль — дізнавайтеся з інфографіки.
13 Травня, 2020 р., 16:03
Фонд Максима Степанова запустив безкоштовну навчальну платформу з підготовки школярів до ЗНО “Be Smart”