ПОЯСНІТЬ ДІТЯМ

Дата: 17.07.2023 09:27

Фото без описуНа селі у бабусі чи в літньому таборі з друзями — дітей чекає безліч пригод. Аби їхнє дорослішання проходило безпечніше, одного «Будь обережним» недостатньо. Варто сісти і разом проговорити чіткий алгоритм дій на випадок, якщо халепа все ж сталася. Що за чим робити, куди телефонувати, по кого бігти — короткий інструктаж, який осяде в пам’яті якірцем і допоможе не розгубитися в критичній ситуації.

🌊 Вода. Якщо діти бачать, що хтось травмувався чи тоне, щоб телефонували 101, кликали дорослих і надали домедичну допомогу, якщо знають, як це робити.

🔥 Вогонь. Якщо бачать займання, щоб не намагалися самотужки його загасити, телефонували 101 і кликали дорослих. У разі масштабної пожежі тікати у бік, звідки дує вітер, або перпендикулярно вогню.

☠️ Міни. Якщо бачать вибухонебезпечний предмет, щоб не підходили, не чіпали, поверталися тим самим шляхом і телефонували 101.