Триває реконструкція центральної частини села Шаян Хустського району.

Дата: 18.09.2018 18:41

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Днями голова Хустської державної адміністрації Назарій Павлійздійснив робочу поїздку в ряд населених пунктів району, в тому числі й село Шаян.

Тут керівник району, разом з заступником голови районної ради Михайлом Калиничем та селищним головою Ярославом Гайовичем ознайомилися із ходом виконання робіт щодо капітального оновлення центральної дороги села.?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.

У минулому році за ініціативи народного депутата України Валерія Лунченка та депутата Закарпатської обласної ради Мирослава Білецького ми розпочали підготовку до реалізації цього проекту. Шаян - це наша туристична мекка, родзинка Хустського району, яка відома всім, як на території України, так і за її межами. Тому, ми повинні покращити зовнішній вигляд села та осучаснити його, - коментує Назарій Павлій.