Голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій взяв участь у засіданні президії районної ради

Дата: 18.09.2018 18:38

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Сьогодні голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій взяв участь у засіданні президії районної ради, під час якого обговорювалися питання, що виноситимуться на третє засідання 11 сесії Хустської районної ради VII скликання.

З 10-ма орієнтовними питаннями присутніх ознайомив голова ради Юрій Іванчо, а це: про внесення змін до рішення ради від 22 грудня 2017 року № 375 «Про районний бюджет на 2018 рік», звіт про роботу районних закладів освіти за 2017-2018 навчальний рік та підготовку до осінньо-зимового періоду 2018-2019 навчального року, інформація про розвиток спорту в Хустському районі, про внесення змін та доповнень до переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад селища та сіл району, що підлягають передачі в оренду на умовах конкурсу у 2017-2018 роках, про Положення про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, про внесення змін та доповнень до рішення районної ради VІІ скликання від 15 квітня 2016 року № 112 «Про реформування редакції друкованого засобу масової інформації міськрайонної газети «Вісник Хустщини», про внесення змін до Програми вдосконалення ефективності управління та оперативності обслуговування фінансових ресурсів місцевих бюджетів району на 2018-2019 роки, про погодження меж зон санітарної охорони водозабірної ділянки свердловини 107/05, про передачу земельної ділянки.

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Також до порядку денного вирішено додати ще два питання, одне з яких стосується про внесення змін та доповнень до комплексної програми профілактики злочинності на території Хустського району, а також питання про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії з приватизації об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад селища та сіл Хустського району, на чому засідання президії було завершено.