Хустська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Закарпаття посилює співпрацю з благодійними фондами Південної Кореї та США

Дата: 10.03.2025 16:21
Кількість переглядів: 16

Сьогодні заступник голови Закарпатської ОВА Юрій Гузинець зустрівся з представниками благодійних фондів – південнокорейського Solnamoo Foundation та американського Family of Christ International.

Обидва втілюють в Україні важливі соціальні проєкти і надають гуманітарну допомогу. Крім того, проводять масштабні заходи, збори на підтримку нашої країни, привертаючи увагу світу до російської агресії та її наслідків.

Під час зустрічі в ОВА обговорили перспективи розширення співпраці в напрямку розбудови спортивної, освітньої інфраструктури і мережі центрів соціальної підтримки дітей та сімей у нашому регіоні.

Так, проєкт зі зведення сучасного спортивного центру та освітнього осередку планують втілити в одній із громад Ужгородського району. Основна мета – залучити дітей і молодь до занять спортом та фізичною культурою, створити комфортні умови для професійної підготовки юних спортсменів та навчання місцевих школярів.

Заступник очільника ОВА також розповів про перебіг реформи інтернатних закладів у регіоні. Він наголосив, що одним із пріоритетних завдань є створення центрів соціальної підтримки дітей та сімей, що покликані запобігти вилученню дитини з родини й надати комплексну підтримку сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Юрій Гузинець закликав міжнародних партнерів долучитися до облаштування таких осередків у громадах Закарпаття.

«Ці напрямки потребують максимальної консолідації наших зусиль. В умовах повномасштабної війни, коли значна частина бюджетних коштів спрямовується на підтримку української армії, для нас важлива підтримка міжнародних партнерів. Вона дуже цінна і вкрай потрібна в цей непростий час», – наголосив заступник керівника краю.

ОВА надаватиме всебічну підтримку та буде сприяти на кожному етапі втілення цих і низки інших важливих проєктів. Юрій Гузинець подякував партнерам за візит і запевнив, що Закарпаття завжди відкрите до співпраці.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь