Продовжено набір кандидатів на вакансії офіцерів Служби освітньої безпеки до Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області.

Дата: 16.07.2024 15:17

Офіцери СОБ будуть забезпечувати правопорядок та охороняти безпеку дітей у закладах середньої освіти, а також виконуватимуть наставницьку і просвітницьку функції.

Ми вже отримали багато заявок, але оскільки офіцер СОБ — це відповідальна посада, яка передбачає роботу з дітьми, ми дуже уважно ставимося до відбору кандидатів на всіх етапах.

Тому сьогодні ми оголошуємо про продовження набору людей, які хочуть і можуть проявити себе та не бояться випробовувати власні сили.

Після відбору на кандидатів чекає курс фахової підготовки, що гарантує допуск до роботи у закладах освіти лише підготовлених та компетентних професіоналів.

Долучайтеся до лав офіцерів СОБ! Разом ми створимо безпечне середовище для наших дітей!

Подати анкету можна на сайті Національної поліції України