Дата: 14.05.2024 15:08

На Закарпатті 32 заклади первинної ланки надають пацієнтам безоплатні послуги з питань ментального здоров’я та мають контракт із НСЗУ за відповідним пакетом. Про це повідомив перший заступник голови обласної військової адміністрації Мирослав Білецький.

В умовах постійного стресу кожному з нас потрібна підтримка, іноді – від фахівців. Ми не звикли ретельно дбати про своє психічне здоров’я, тож це питання завжди дуже делікатне. Тому коли виникає потреба, за порадою та скеруванням найзручніше звернутися до того, кому найбільше довіряєш, – до свого сімейного лікаря.

В межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя Ти як? уже 267 закарпатських фахівців пройшли відповідне навчання, серед них – лікарі загальної практики, терапевти, педіатри.

Адреси медзакладів можна знайти на інтерактивній мапі за посиланням - https://is.gd/XKOcw2