Мирослав Білецький зустрівся з румунськими партнерами

Дата: 10.04.2024 16:08

Перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький узяв участь у черговій робочій зустрічі з партнерами щодо зведення мосту між Україною та Румунією через річку Тиса.

Будівельна компанія провела підготовчі роботи, здійснила топографічну зйомку та визначила межі території майбутнього будівельного майданчика.

«Для будівництва тимчасового мосту, а відтак і основного, визначили земельну ділянку розміром близько 2 га», – прокоментував Мирослав Білецький.

Обговорили проблемні питання щодо реалізації проєкту, які не передбачені міжурядовою Угодою, можливі шляхи їх вирішення.

Фото без опису