Районна військова адміністрація інформує

Дата: 10.04.2024 13:43

Районна військова адміністрація інформує , що відповідно до статей 4, 8 і 15 Закону України „Про правовий режим воєнного стану”, статей 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Закону України „Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів” , статей 14, 16, 38 і 39 Закону України „Про тваринний світ”, указів Президента України від 24 лютого 2022 року  № 64/2022 „Про введення воєнного стану в Україні” (зі змінами), № 68/2022 „Про утворення військових адміністрацій”,розпорядження голови обласної державної  адміністрації – начальник обласної військової адміністрації від 08.04.2024      № 388  „Про проведення заходів з охорони водних біоресурсівна період весняно-літнього нересту риби” з метою забезпечення охорони, відтворення та збільшення рибних запасів у водоймах району:

провести у квітні – червні 2024 року місячникохорони нересту риби та відтворення інших водних біоресурсів;

встановити заборону на добування (вилов) воднихбіоресурсів у рибогосподарських водних обʼєктах (їхчастинах), визначити переліки меж нерестовищ у період нересту відповідно до науково-біологічнихобґрунтуваньнауковихустанов, а у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, управління якими здійснюється спеціальними адміністраціями, – за погодженням зі спеціальними адміністрація миустанов природно-заповідного фонду;

для забезпечення успішного проходження нересту своєчасно інформувати населення та зацікавлені підприємства, установи, організації через засоби масової інформації про обмеження, що вводяться на період нересту риби.