12 квітня в Ужгороді відбудеться воркшоп для експортерів, де простою мовою та практичними рекомендаціями навчать правил визначення преференційного походження товарів.

Дата: 03.04.2024 11:01

Захід пройде офлайн та онлайн. Він буде цікавий для українських виробників та експортерів західних ринків, зокрема ринків країн Європейського Союзу, та підприємців, котрі шукають нові можливості.

Для участі потрібно заповнити форму. Інформацію про час, місце проведення, посилання для приєднання онлайн зареєстровані учасники отримають на пошту.

Навчання пройде на основі посібника, що був виданий Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за інформаційної підтримки Офісу розвитку підприємництва та експорту й національного проєкту «Дія. Бізнес».