Близько 2 900 школярів Закарпаття об'єднає третій етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 01.04.2024 08:12

На Закарпатті понад 320 учнівських команд візьмуть участь у третьому етапі проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Районні змагання пройдуть у квітні. Вони об’єднають близько 2 900 дітей з усіх куточків краю, повідомила директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Мар’яна Марусинець.

Нагадаємо, в другому етапі проєкту, який тривав упродовж лютого – березня, в нашій області змагалися понад 1830 команд.

Дякуємо всім школярам, які долучилися до наймасштабніших спортивних змагань країни.

Окрема вдячність освітянам, вболівальникам і вболівальницям, регіональним амбасадорам проєкту за безмежну підтримку й віру в кожного учасника!