Запрошуємо підприємців області взяти участь в онлайн-заході «Профтехосвіта: навчальні можливості та потреби бізнесу»

Дата: 01.04.2024 16:27

Запрошуємо підприємців Закарпаття взяти участь в онлайн-заході «Профтехосвіта: навчальні можливості та потреби бізнесу».

Подія відбудеться 4 квітня в межах роботи платформи «Діалог влади та бізнесу», яку започаткувала ОВА. Для участі потрібно зареєструватися на порталі Допомога Закарпаття за посиланням.

Початок о 15:00. Захід пройде на платформі Zoom.

• Ідентифікатор конференції: 926 7253 1153.
  • Код доступу: 404597.

В обговоренні також візьмуть участь представники профільних департаментів ОВА, обласного центру зайнятості, керівники закладів професійно-технічної освіти й інші.

Розбудова системи профтехосвіти повинна орієнтуватися на потреби регіонального ринку праці й тенденції економічного розвитку Закарпаття.

Найбільш потрібні професії, перепідготовка фахівців, функціонування системи ваучерів на навчання – актуальних питань чимало, тому ефективна комунікація між усіма зацікавленими сторонами відіграє ключову роль.