В Ужгороді та Мукачеві планують відкрити McDonald’s

Дата: 28.03.2024 16:12

Очільник області Віктор Микита провів онлайн-зустріч із представниками компанії McDonald’s в Україні.

На порядку денному – процес відкриття на Закарпатті мережевих закладів громадського харчування. Всі принципові рішення прийняті, триває процедура отримання відповідних погоджень на місцях.

Під час наради обговорили реалізацію проєктів в Ужгороді та Мукачеві. Також Віктор Микита запропонував розглянути можливість розширити локації розташування мережі McDonald’s в інших населених пунктах.

«Те, що світові бренди обирають Закарпаття для своєї діяльності, говорить про сприятливий інвестиційний клімат, належну комунікацію та перспективи розвитку», – прокоментував голова ОВА й подякував бізнесу за довіру, а громадам – за формування інвестиційних майданчиків для платників податків.