Житло за програмою єОселя  Вибирайте на DIM.RIA, оформлюйте в Дії

Дата: 04.12.2023 15:44

Вибрати житло своєї мрії за програмою єОселя стало зручніше. На маркетплейсі DIM.RIA вибирайте фільтр єОселя — і переглядайте варіанти квартир, які можна придбати за програмою пільгової іпотеки. Фільтр працює як для новобудов, так і для вторинного ринку.

єОселя — програма доступного кредитування житла, ініційована Президентом України. Українці можуть придбати квартиру під 3% або 7% — залежно від пільгової категорії. 5 406 сімей уже отримали кредити на суму в понад 7,9 млрд грн. Попереднє рішення про видачу кредиту ви отримуєте в Дії, навіть без візиту банку!

Діє, розкажи, як це зробити

-Заходьте в Дію → натисніть Послуги → виберіть єОселя → заповніть заявку та виберіть банки, куди хочете відправити заявку на розгляд → підпишіть Дія.Підписом. Далі отримаєте попереднє рішення від банків у Дії та зможете почати оформлення іпотеки. І все:)

Купуйте оселю з Дією