Як правильно підключити генератор та безпечно ним користуватися – рекомендації Держенергонагляду

Дата: 22.11.2023 15:45

Уже другий рік поспіль Україна розпочинає осінньо-зимовий під загрозою масованих атак на енергетичну інфраструктуру з боку країни-агресора.

Враховуючи досвід попередньої зими, до можливих відключень електроенергії готуються не лише енергетики, а й споживачі. Зокрема, встановлюють електростанції (генератори) у своїх домівках.

З метою запобігання надзвичайних ситуацій Держенергонагляд підготував рекомендації споживачам щодо правильного користування побутовими електростанціями. У яких нагадав обов’язкові вимоги встановлення електрогенератора, а також надав поради безпечного підключення до внутрішніх мереж приватних домоволодінь.

З рекомендаціями можна ознайомитись за посиланням http://surl.li/nivcf.

Зі свого боку, фахівці Держенергонагляду зазначають, що підключення електростанції – відповідальний процес. Адже неправильно виконаний електромонтаж не тільки може вивести з ладу обладнання або домашню електропроводку, а й створити загрозу власній безпеці, оточуючих людей та домашніх тварин. Відтак наполегливо рекомендують довірити спеціалістам приєднання електростанції до мереж будівлі.

Дотримуйтеся правил електробезпеки, бережіть себе та своїх близьких!