Відбулося засідання робочої групи при ОВА «Прозорість і підзвітність»

Дата: 17.11.2023 08:13

Прозорість під час проведення закупівель – це про відкритість до населення та ефективне використання фінансових ресурсів. На цьому в межах засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» наголосив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

План і формат роботи групи він обговорив разом із керівниками структурних підрозділів та апарату адміністрації, правоохоронцями, працівниками СБУ, Держаудитслужби, прокуратури й інших структур, котрі спеціалізуються на питаннях економічної безпеки.

Водночас зосередили увагу на тих моментах, які викликають труднощі, розглянули приклади проблемних ситуацій та шляхи їх розвʼязання.

«Питання відкритості, доступності, прозорості – в пріоритеті, тому працюємо в цьому напрямку комплексно», – підкреслив Василь Іванчо.

Фото без опису