Дата: 03.01.2019 17:05

ХУСТСЬКА РАЙОННА РАДА

засідання дванадцятої сесії VІІ скликання

РІШЕННЯ №

05 січня 2019 року                                                                                     м. Хуст

Про затвердження протоколу

про результати електронного аукціону

UA-PS-2018-11-22-000001-1

Відповідно до статей 41, 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна» 2269-VIII від 18.01.2018р., Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №432 від 10.05.2018р. (із змінами згідно Постанови Кабінету Міністрів України №579 від 18.07.2018р.), районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити протокол про результати електронного аукціону UA-PS-2018-11-22-000001-1, сформованого 21.12.2018р. 10:05:05 оператором – ТзОВ Центральна Електронна Біржа через електронний майданчик якого запропоновано наступну по величині цінову пропозицію у сумі 7 500 000,00 (сім мільйонів п’ятсот тисяч гривень 00 копійок) грн. без врахування податку на додану вартість – покупцем Товариством з обмеженою відповідальністю «Дистриб'ют-Сервіс» код 40277783, на електронному аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації спільної комунальної власності селища та сіл району, а саме: комплекс будівель та споруд загальною площею 1148,7 кв.м., що розташований за адресою: м.Хуст, вул. Карпатської Січі, 13-15  Хустського району Закарпатської області, без земельної ділянки.

2. Сплачений покупцем гарантійний внесок в сумі 146 440,00 (сто сорок шість тисяч чотириста сорок гривень, 00 копійок) грн., який буде перерахований оператором електронного майданчика на відповідний рахунок Хустської районної ради, зарахувати покупцю в рахунок ціни продажу об’єкта приватизації після укладання договору купівлі-продажу. Сума, що підлягає сплаті покупцем на рахунок Хустської районної ради після укладення договору купівлі-продажу вказаного об’єкта та за вирахуванням гарантійного внеску становить – 8 853 560 (вісім мільйонів вісімсот п’ятдесят три тисячі п’ятсот шістдесят гривень 00 копійки) грн., з урахуванням ПДВ.

3. Доручити голові Хустської районної ради Іванчо Ю.О. укласти від імені Хустської районної ради Закарпатської області договір купівлі-продажу об’єкта нерухомого майна - комплекс будівель та споруд загальною площею 1148,7 кв.м., що розташований м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 13-15  Хустського району Закарпатської області.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління майном та раціонального використання природних ресурсів (Волощук В.Д.). та з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики               (Ковач І. І.).

Голова районної ради                                                                                                             Ю.Іванчо