Віктор Микита зустрівся із заступником командира 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ Максимом Жоріним

Дата: 01.11.2023 14:23

Сьогодні голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів робочу зустріч із заступником командира 3-ї окремої штурмової бригади Збройних сил України Максимом Жоріним.

Разом вони обговорили співпрацю в межах державної стратегії підготовки населення до нацспротиву.

Зокрема, йшлося про можливість залучення бійців і ветеранів бригади до підтримки Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву та обмін досвідом з організації роботи з цивільними.

«Це важливий напрямок для держави, тож досвід наших побратимів буде безцінний», – наголосив Віктор Микита.

Керівництво області постійно на зв’язку з підрозділом, зустрічається з бійцями на фронті, передаючи спецзасоби, та комунікує на місцях для розв'язання поточних питань функціонування і життєдіяльності бригади.