Поліція попереджає про нові випадки шахрайств: як вберегти себе та не потрапити на гачок зловмисників

Дата: 25.10.2023 09:35

Шахраї невпинно продовжують вводити в оману довірливих громадян. І хоча поліцейські щоденно проводять профілактичну інформаційну кампанію, залишаються люди, які потрапляють на гачок до аферистів. Адже у непередбаченій стресовій ситуації кожен може зробити легковажний вчинок, через який можна втратити свої заощадження.

Шановні громадяни, пам’ятайте: ● щоб не втратити кошти, інформацію про будь-які виплати або щодо оформлення документів варто брати лише з офіційних джерел, для консультації можна зателефонувати за телефонами організацій; ● не переходьте за невідомими посиланнями та не вводьте секретні дані банківських карток; ● якщо на вулиці до вас підходять незнайомі люди й розповідають, що на вас «порча», одразу припиняйте розмову та йдіть геть, в жодному разі не віддавайте таким людям гроші або цінні речі; ● якщо вам надходять повідомлення від знайомих чи рідних, які терміново благають позичити гроші на лікування, погашення кредиту або інші потреби, скоріше за все – це шахраї. Самі зателефонуйте цій людині та дізнайтеся, чи дійсно потрібна допомога.

Міністерство внутрішніх справ України