Закарпатська ОВА та ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» підписали Меморандум про співпрацю

Дата: 20.10.2023 13:03

Прозорість, доброчесність, фаховість – базові принципи, якими в роботі мають керуватися представники органів влади.

Сьогодні заступник голови ОВА Василь Іванчо спільно з ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» підписали Меморандум про співпрацю, котрий сприятиме реалізації заходів щодо підвищення ефективності й контролю під час здійснення публічних закупівель, запобіганню корупційним діям і зловживанням.

Зокрема, в межах Меморандуму проводитимуть безоплатні навчання для замовників тендерів, що дозволить підвищити їхню обізнаність, орієнтуватися в нововведеннях та роботі в умовах воєнного стану.

Вектор забезпечення прозорості державних закупівель і боротьби з корупцією визначив Президент України Володимир Зеленський, а механізми його практичної реалізації обирає керівництво області. Цей Меморандум і є одним із таких інструментів.

«Усе це важливі моменти в сьогоднішніх реаліях, адже підзвітність, відкритість та прозорість використання коштів платників податків – ознаки демократичної країни. Корупція є неприпустимою, особливо в час війни, тож ми усі системно працюємо над її подоланням та запобіганню такому явищу», – наголосив Василь Іванчо.