Дата: 01.10.2023 10:13

$500 000 на кіберзахист: USAID запускає гранти на розробку інноваційних проєктів. Маєте ідею, яка підсилить Україну в кібервійні? Отримайте кошти на її реалізацію. Мінцифра спільно з USAID Cybersecurity Activity та USAID Ukraine - USAID Україна запускає гранти на розвиток стартапів з кіберзахисту загальною сумою $500 000.

Хто зможе отримати грант

Розробники, які запропонують найефективніші рішення з кіберзахисту. Вони мають протидіяти російським хакерським атакам, захищати українські інформаційні ресурси та посилювати світову кібербезпеку.

Перші претенденти запітчать свої ідеї на ІТ Арені. Учасники, які представлять найкращі проєкти, отримають 50 тисяч доларів на їх упровадження.

Більше деталей — за посиланням: https://www.prostir.ua/...

Допоможіть Україні отримати технологічну перевагу над ворогом, реалізуйте потужні кіберідеї.